My Big diary

Chodí sem vůbec ještě někdo?

30. března 2015 v 14:41 | Miishulin
Porjíždím internet a najedu na stránku, kde mi ukazuje, že jsem přihlášená jako xoxo-graphic-xoxo. Najednou jsem si vzpomněla na svůj blog. Vypadá to tu prázdně a tak si říkám, že je škoda, že jsem toho nechala. Už je to strašná doba co jsem nic netvořila, musím se přiznat , že polovinu věcí jsem zapomněla a teď si říkám "sakra jak jsem tvořila takovou grafiku?". Teď mi táhne na maturitu, svět se točí kolem učení a přijímaček na vysokou. Ráda bych se tady tomu jednou chtěla začít ještě věnovat, ale chodí sem vůbec ještě někdo? Je potřeba nějakých designů? Vím, že to asi nikdo číst nebude, při této návštěvnosti, ale nechci zanevřít úplně na tento kus práce a úsilí , které jsem vynaložila. Snad jednou se sem vrátím. :)

Long time....

17. srpna 2013 v 12:09 | Xoxo_Em

Po dlouhé době sem si řekla, že skončím na blog a kouknu jestli tu vůbec někdo žije. Kupodivu ano. Popravdě nechtěla jsem se sem vracet.Už jsem se chystala to tu všechno zabalit,smazat a nechat to být, ale pár lidí mi napsalo abych nekončila a , že doufají , že se sem ještě vrátím. Na jednu stranu bych chtěla skončit už jen proto, že udržet si grafický blog ve stylu ''starých designů'' v době kdy se blogy perou o nejhezčí ''web layouty'' a teď už si troufám říct ,že každý je má je těžké jelikož už o to není zájem. A dělat to jen pro to ,aby to tu bylo zveřejněno, pár lidmi okomentováno a zapomenuto se mi nechce. Potom se ztrácí nejen chuť do tvoření nových designů, ale i veškeré grafiky a vůbec celého grafického blogu, protože to stejně nikdo nepoužívá. Na druhou stranu bych chtěla bojovat,mít úspěšný blog a prorazit i se starými designy v dnešní monotónní době web layoutů. Jenže má to vůbec cenu? Bude o to zájem? Nechci ztrácet čas nad něčím co nikdo nevyužije. Žádat někoho o radu nebo se ptát jestli skončit nebo ne a tvořit ankety atd. je zbytečné jelikož konečné rozhodnutí stejně musím udělat sama. Nevím jak to bude dál ještě se nad tím zamyslím. Užívejte posledních dnů prázdnin ,protože už jich není mnoho. Majtě sa. :))

Tleskám...

8. června 2013 v 15:51 | XoXo_Em

V první řadě se omlouvám za neaktivitu ,ale je tu pár věcí ,které mi to tak trochu komplikují.
Škola pořád dokola musím uznat že všichni učitelé se pěkně činili a napráskali nám testy pěkně na jeden týden před uzavíráním klasifikace. Bomba! Není nic lepšího.Nevím jak to zvládnu nemám na blog vůbec čas a bůh ví jestli do konce roku bude a hlavně aby byla chuť tu něco dělat... Uvidíme ještě se ozvu.Zatím se tu mějte :)

Thuesday.

28. května 2013 v 15:46 | Xoxo_Em

Opět zase nestíhám. Omlouvám se za velkou neaktivitu, ale jaksi sem zlenivěla a nic se mi nechce a když už tak toho mám hodně a nestíhám. Snad během týdne něco přidám. Zatím se tu mějte. :)

Weekend.

17. května 2013 v 20:36 | Xoxo_Em

Tak tu máme konečně víkend. Nejspíš tu nebudu ,takže začnu přidávat nejspíš v neděli ráno nebo až se naskytne možnost. Mezitím se tu mějte a užívejte víkend. ;)

I'm back!

8. května 2013 v 12:19 | Xoxo_Em

Oukej je rozhodnuto! Blog neukončím. Přece jen ty 3roky práce nechci jen tak zahodit.
Pokusím se tu být co nejvíce, jestli to bude možné. Chci to tu rozjet na plno. Snad se to tu bude zase hemžit objednávkama a návštěvníkama. Budu doufat. :) Pro začátek jsem udělala nový design a překopala nějakým způsobem menu.
Doufám, že se Vám líbí. :)

Má to cenu?

4. května 2013 v 8:58 | Xoxo_Em

Tak sem přemýšlela, má tento blog ještě vůbec cenu? Vím teď v poslední době nejsem aktivní, ale udála se spousta negativních věcí, která ovlivnila celé dění v mém životě. Ale stejně nevím jestli bych s tím raději neměla praštit. Pořád dávat hiatusy je na zbláznění. Nebaví to mě a určitě to nebaví i Vás. No, popřemýšlím jestli na blogu zůstat nebo prostě odejít. Zatím se tu mějte. :)

Se zbláznim...

14. dubna 2013 v 9:38 | Xoxo_Em

Zas není čas ani nálada. -_- A hlavně žádnej nápad. Teď mě nenapadaj žádný věci,který bych mohla přidat. Chci udělat design,ale není nápad. Poslední dobou jsem nějak celkově bez fantazie. Takže zase další HIATUS. Už je to tady jak v blázinci, ale co jinýho můžu udělat. HIATUS je na dobu neurčitou, nevím za jak dlouho se mi vrátí má kreativita achuť do blogování. -_- Affka,ale obíhat budu takže je to nějak nepostihne. :) A já zas letím užívejte sluníčka a mějte se.

Mini hiatus

1. dubna 2013 v 14:21 | Xoxo_Em

V první řadě bych se chtěla omluvit za mou neaktivitu. V poslední době nemám nějak náladu ani nápady něco dělat.
Prázdniny jsem prakticky prospala. :D Vůbec nic se mi nechce. S mou neaktivitou tedy počítejte až do víkendu možná dýl.
Je to takový mini hiatus s tím, že affy normálně obíhat budu. :) Tak se tu mějte. :)

Holidays...YES!

27. března 2013 v 16:13 | Xoxo_Em

Konečně zas to vytoužené a dlouhočekávané volno! Už to vážně potřebuju. Vypnout a nic neřešit.Být konečně frý.:D A ano ten sladký spánek. ♥ Na ten se těším nejvíc. Určitě si jeden den dám leháro a budu jen ležet ,ležet a zase ležet.(Beztak kecám.) Každopádně doufám,že i vy si pořádně volno užijete i když je venku kosa jak sviň a na jaro to tam rozhodně nevypadá. Ale i přes to se dají prožít krásné chvíle doma. Já bych mohla vyprávět. :D Každopádně vypadá to, že bych tu něco mohla během volna přidat. Nebude to bůh ví jaká sláva jelikož musím pracovat na mé ročníkové práci, ale jak se znám nešáhnu na to a radši budu dřepět u čehokoliv jinýho. :D Tak se tu zatím mějte. ;)

Úterysko

5. března 2013 v 19:15 | Xoxo_Em

A už máme uterý.Dneska se to vleklo jak sopel.Ale zítra středa a zase praktika z chemie. Yeah! Takže zítra to snad uteče rychle. Musím si taky postěžovat na MHD, aby to nebylo málo. Opravdu není nic lepšího než ráno v 6:45 čuchat smrad lihoviny táhnoucí se z tlustýho chlapa prodírajícího se hlukem lidí v šalině. Jakoby mu to tlačítko na znamení řidiči uteklo. Opravdu humus. Taky by si lidi měli uvědomovat, že zubní hygiena je též důležitá. Není den kdyby mě nešlehl do xichtu odér ranního smradu z huby. Opravdu chuťovka. No konec stěžování. Mějte se tu o víkendu tu zas budu.
Užívejte školičky Bye.;D

Životní zážitek

2. března 2013 v 10:49 | Xoxo_Em

Nevěřila bych,že by mě to mohlo potkat.Včera jsme s kámoškou byly v jednom z brněnských klubů.Vystupovali tam The Glowsticks. Kanadští producenti,kteří spolupracují s Benem Cristovaem. Nejprve tam měli vystupovat jen oni,jenže pak Ben na facebooku zveřejnil,že se tam dostaví též. Najednou uplná radost a těšení. Celovečerní chystačka a pak jen to napětí ''Kdy už ten Ben příjde?'' Pak začli s výstupem TGS. S kámoškou sme tančili a najednou vedle nás Ben ?'!? Měli by jste vidět můj výraz údivu. :D Bylo to neuvěřitelný nemohla sem tomu uvěřit. Ale co se stalo potom? Ben néjen,že mě objal,ale dali jsme si i přátelskou pusu na tvář. Najednou sem se cítila jak 12tiletá holka začla jsem šílet. :D Chudák Ben. :D Na závěr vám sem dám i fotku s Benem.

Deník smolaře part 1

1. března 2013 v 13:05 | Xoxo_Em

Jak už nadpis napovídá opět jsem měla jedny ze svých smolných dní. Konkrétně včerejšek a dnešek.
Začlo to včerejším zkoušením z fyziky.Ooo ano v 7 hodin ráno a už slyším ten hlas ''Celá zadní řada se posune do předních lavic'' Každý ví co to znamená. Zkoušeníčko.A kdo tam neseděl? No přece já .-_- Nu což premiant ze mě určitě není a nebude.:D A dnešek? Asi začínám proklínat nákupáky v době kdy mi končí škola. Zrovna když sem rozcuchaná,přešlá,vzteklá a unavená,vždycky mě musí oslovit nějakej pěknej borec. A ještě k tomu se to děje když mám plnou hubu jídla v dnešním případě rohlíku. Musel být na mě uplně krásnej pohled z drobkama na hubě a mezi zubama. :D No to je konec deníku smolaře první části. Jinak něco přidám zas o vejku, aby zas nikdo neremcal ,že sem neaktivní. Tak se tu zatím majtě .

Tralala

19. února 2013 v 19:42 | Xoxo_Em

Tak nám začal školní týden.Už dnes padám k zemi,stahaná jak pes.Pozitivum je,že už je uterý a víte co se říká
středa je malý pátek. :D Zítra mě čeká prezentace z psychologie opravdu se na to těším,2h němčiny a 2 hodiny konečně dlouho očekávaných praktik z chemie. Konečne bude nějaký ten pokus na který se těším už od 8mé třídy. :D
Co se týče aktivity,měla bych tu něco přidat o víkendu,přes týden to nepřipadá v úvahu jelikož jsem zavalena spoustou aktivit a to školních aktivit. -_- Tak se tu mějte užívejte prázdnin pokud máte a ti co nemáte ve škole to vydržte.;)

Už jen kousek...

6. února 2013 v 17:45 | XoXo_Em

Už se to blíží,týden prázdnin na který čekám jak na smilování. Jako za trest to ve škole vůbec neutíká.
Každá hodina se táhne jak sopel. K mému štěstí nám odpadl test z bižule na kterej bych se musela učit celej den zas.
Takže je tento týden prakticky uplně zbytečnej,protože akorát ve škole spím. No nedá se říct,že bych tam dělala něco jinýho. :D Tak moje potřeba se vypsat byla naplněna. Nevím kdy něco zas přidám podle času,možná o vejku něco spatlám.
Zatím sa tu majtě ;).

Uterý

29. ledna 2013 v 21:46 | Xoxo_Em

Dnešek byl katastrofa. Nejen,že jsem se pohádala s kámoškou ze třídy (se kterou sem se následně začala znova bavit :D ),ale neustále po dvou letech musím napomínat
profesorku z biologie aby si konečně zapamatovala moje jméno a přestala mě oslovovat ''Katko''.
Proč zrovna tohle jméno? Vůbec nevim jak ji toto napadlo. Každopádně při každém tomto oslovení mám chuť vzít učebnicu a fláknout jí s ní po hlavě. Mám si svoje jméno vytetovat na čelo nebo co? Taky jsme psali slohovku, zadání bylo minimálně 250 slov za 90 minut.
Jsem antitalent na slohovky.Nebaví mě a navíc než mě něco napadne.Aby to nebylo málo tak sem po škole zmokla
jak kráva. V tom mrazu? Chuťovka. Už aby ta zima skončila. -_-

Co to?!?

27. ledna 2013 v 11:14 | Xoxo_Em

Může mi někdo říct proč se moje články neobjevují v ''nejnovějších článcích'' na blogu?
Samozřejmě to není priorita,ale řekněte kdo si tím dneska návštěvnost nezvyšuje? Do teď
to normálně šlo. Mužu se snažit vychytávat vteřin kolik chci,ale stejně to tam není.
Mám tento problém jen já nebo je nás víc?

Středa.

23. ledna 2013 v 21:29 | Xoxo_Em

Design blogu 1.5

20. ledna 2013 v 13:29 | Xoxo_Em
Je tu zase nový vzhled blogu,ten s Miley už tu byl dlouho.Tentokrát je v tmavých barvách,což
se podle mě k zimě hodí.Je s Brunem a opět s tímto shootem,který prostě zbožňuju. Doufám,že se vám nový vzhled XGX líbí. :)
|Spokojenost: 100%|

Happy Birthday XGX!

13. ledna 2013 v 22:19 | Xoxo_Em
XGX dnes slaví 3tí narozeniny. Uplně jsem na to zapoměla. :D
Doufám,že vás tu budu strašit ještě nejméně další 3 roky. :D

Design// Avril Lavigne

13. ledna 2013 v 13:19 | Xoxo_Em

Mám tu další design do katalogu .Začla jsem od shora od Avril.Není nic moc,ale plnit se to musí. Ke stažení bude během dne.
Brý ráno

12. ledna 2013 v 10:49 | Xoxo_Em

Především se chci omluvit za mou neaktivitu během týdne.Bohužel sem nemocná tak jsem ležela v posteli,a na
blog jsem neměla ani pomyšlení.Dnes to napravím.:) udělám pár volných designů do katalogu ať se to plní
a nějakou tu drobnou grafiku.:)

Že by fansite?

6. ledna 2013 v 11:19 | Xoxo_Em
Tak jsem přemýšlela,že bych udělala fansite. Vím měla jsem už asi 3 nebo ještě pořád mám. :D
Na všechny jsem přestala chodit po týdnu,protože mě to přestalo bavit kvůli tomu,že tam nikdo nechodil. :D
Ale teď mě to znovu láká. :D Tady si můžu dělat grafiku to jo,ale někdy na ní nálada není,ale zas nemám co dělat.
Takže řekněme,že by mi to zkrátilo i dlouhé chvíle. :D Uvidíme jak se to všechno ještě vyvine,každopádně o kom by
měl fansite být si zatím nechám pro sebe. :D

Happy new year 2013!

31. prosince 2012 v 13:29 | XoXo_Em

Všem přeju hodně úspěchů do nového roku 2013! Ať se vám splní vše po čem toužíte ,ať už je to láska nebo nějaká věc :))
PS: Pořádně oslavte silvestra :D

Dojmy?

25. prosince 2012 v 10:09 | XoXo_Em

Tak jaký máte dojmy ze štědrého dne?Já docela dobrý dostala jsem sluchátka a samozřejmě ponožky :D ale i pár věcí,který jsem nečekala a který se mi teď docela dost hodí,což byla voňavka a nějaký krémy na suchou pleť.:D Jinak to bylo 95% kosmetiky z čehož jsem usoudila,že asi vážně smrdím. :D A co ste vy dostali?
 
 

Reklama

©COPYRIGHT 2012-2013