Červen 2010

Miley cyrus už zase další design..:D

2. června 2010 v 17:08 News from Katalog
Takže zase jsem udělala novej design do katalogu s Miley původně měl být pro jednu holku co si objednala ale paks em si řekla co když ho zase nebude chtít nebo bude špatná barva tak sem si řekla že je na to moc hezkej :D:D....tak ho dávám do ktalogu kde si ho můžete objednat kdykoliv..:)

ghghjNáhled:

Rozhodnutí aneb už zase otravuju..:D

2. června 2010 v 16:54 My Big diary
dff
Takže teďka jsem dodělal poslední objednávku a to pro Asi si říkáte ..zas nějaký rozhodnutí..ale je to potřeba to nějak ohlásit a nevím jaký jiný slovo mám použít..:D:DD:...no teďka k věci rozhodla jsem se Že přestanu dělat deginy na objednávku!!..A mám k tomu  své důvody a to takový:

  • Když ho někomu udělám nevyzvedne si ho!
  •      Děláte mi v těch objednávkách bordel a to doslova!jako například to že jednou napíšete že ho chcete a pak zas že ne a pak zas že jo ale z jinou celebritou je to normální??Já jsem jen člověk né stroj! OMg..
  •      Nebo když už ho teda dám na blog tak mi napíšete že se vám nelíbí barva nebo fotky a já to mám jenom kvůly téhle blbosti předělávat???
  •      Nebo někdo chce se skupinou lidí i když  to mám v Pravidlech že nedělám se skupinama a s více lidma než se 2ma..a stejně to napíšete do objednávky...tak co to je??

xc
takže tohle jsou moje důvody proč ALE DESIGNY VOLNĚ NA STÁHNUTÍ NEDÁVÁM!!!kdyby si zas někdo myslela hezky si o něj musíte napsat páč kdybych to dala na stáhnutí budete kopírovat bez zdoje mazat zdroje..nebo ho mít na blogu jen třeba 3 dny místo týdne...Takže ti co si u mě objednaly designy s Miley ...Máte v katalogu designy s Miley tak si můžete vybrat  teďka tam jdu dát novej...a nebo si můžete objednat jinde ale já už to prostě nedělám..

Ahooooj..:)

2. června 2010 v 14:51 My Big diary
fdf
Ahoojtéé..:D No dneska byl docela dobrej den až na to že mi vychází 3ka ze zemáku božéé..:D..no snad si to nějak ještě opravím jinak rozhodla jsem se že si udělám blog o Demi Lovato..určitě ji všichni znáte že..:D:D:D no nic jdu to všechno zařídit ale ještě před tím se vrhnu na designy na prání tak zatím..:)


With Love xoxo_Mišéél_xD

Help??YES!

1. června 2010 v 18:15 My Big diary

df
Potřebuju pomoct hrozně potřebuju tuhle fotku:


Ale VELKEJ FORMÁT!!! tenhle je moc malej tak kdyby ste věděli kde takovej formát sehnat  tak mi na ten shoot dejte odkaz do komentů...dííky:)Kristen Stewart Designes

1. června 2010 v 16:32
ghNázev:Bad Kristen Stewart

Prewiew(náhled):Click

Barvy:Černá /fialová

Chceš ho??Tak klikni SEM!

High School Musical Designes

1. června 2010 v 16:32
ZATÍM NIC

selena a demi(delena) Designes

1. června 2010 v 16:31
gfhjg


Název:best Friend Forever

Prewiew(náhled):Click

Barva:tmavě modrá/Bílá

Chceš ho?? Tak klikniSEM!

Emma watson Designes

1. června 2010 v 16:31
ZATÍM NIC!
©COPYRIGHT 2012-2013